איך מוצאים קורס מכירות טוב באמת?
רוב בתי הספר למכירות טוענים כי הקורס שלהם הוא יחיד במינו, וכנראה שרובם צודקים, במידה זו או אחרת. מאידך, מחקרים שונים מגלים כי 90% מהחומר הנלמד בכל קורס מכירות שהוא, נשכח תוך חודש. אנשי מכירות מקצוענים וטובים תמיד יידרשו בשוק העבודה, אך כל בתי הספר מעוניינים למכור את עצמם ומבטיחים הבטחות שונות. אז איך נדע מה האמת ואיזה קורס הוא הטוב ביותר?

 

 

טיפים לבחירת קורס מכירות
הדבר הראשון שיש לבדוק הוא מה אומרים בוגרי הקורס, ולא רק הבוגרים הטריים. כדאי לבדוק עם בוגרי הקורס הותיקים יותר, אלה שחלף כבר זמן מה מעת סיומם את הקורס והספיקו גם לנסות וליישם את החומר הנלמד, מה הם אומרים על הקורס וכיצד הוא עזר להם להשיג את מטרותיהם. מכיוון שמכירות מבוססות על מיומנויות תקשורת בין-אישית, כדאי לוודא שפרק נכבד המקורס מוקדש לשיפור מיומנויות התקשורת שלנו, תוך תרגול בכיתה ומחוצה לה.  הכשרה טובה למכירות צריכה לכלול הכשרות בנושאי תקשורת בין אישית, טכניקות מכירה ויכולות סגירת עסקאות, טיפול נכון בהתנגדויות, אינטיליגנציה רגשית וכו’.

 

 

השפעה מעבר לעולם העסקים
כאשר הקורס מועבר בצורה טובה, צריכות להיות לו השלכות על חייכם, גם מעבר לעולם העסקי. מכיוון שעולם המכירות, כפי שכבר ציינו, מבוסס על תקשורת, שיפור יכולות התקשורת אמור, בהכרח, לשפר את יכולות התקשורת הבין אישית בכל תחום בחייכם, ובעיקר אם אכן טופל נושא האינטיליגנציה הרגשית, שלו השלכה לכל תחום בחיים, ללא יוצא מן הכלל. כתוצאה מכך, גם הזוגיות, לדוגמא, אמורה להשתפר, וכן היחסים עם הילדים, הבוס, החברים וכו’. קורס מכירות הנוגע לעולם המכירות בלבד פשוט אינו מספיק טוב.

 

 

פשוט למכור קורס מכירות  
פשוט למכור! הוא בית ספר למכירות שמאמין כי כל אדם יכול להפוך לאיש מכירות מקצועי, אם רק ירצה בכך. קורס המכירות של בית הספר משלב את עולם המכירות המקצועני עם עולם האימון האישי (קואצ’ינג), וכפועל יוצא מכך מאפשר לבוגריו להפוך לא רק לאנשי מכירות טובים יותר, אלא לאנשים שמחים יותר, הנהנים משיפור בכל תחום בחייהם. קורס מכירות בפשוט למכור! נותן לא רק כלים להצלחה עסקית, אלא כלים להצלחה בחיים.