אנשים נרשמים לקורסים כדי לשנות משהו בחייהם שהם
לא מרוצים ממנו: משרה, עבודה, סטאטוס או משהו בעצמם.


כדי למצוא את השינוי המיוחל בחייך יש משהו הרבה יותר טוב מאשר להירשם לקורסים מקצועיים.
יפתיע אותך לדעת שקיימות שתי נקודות המשותפות לרוב הקורסים המוצעים בשוק:

 

קורס מכירות למקצוענים - מחזור יוני 2011

 

 

1.  הם מציעים לנו משהו שחסר לנו, או דבר מה שבאמצעותו אנחנו חושבים שנצליח להשיג אותו משהו שחסר לנו. לרוב זה  מקצוע שבעזרתו נשפר את מצבנו הכלכלי, התדמיתי או האישי או ידע שבאמצעותו נוכל לעשות זאת. רוב הקורסים המקצועיים מציעים לנו פשוט מקצוע. קורס הנהלת חשבונות, קורס חשבי שכר, קורס מזכירה רפואית, קורס מאמנים וכד’ מציעים לנו תעודה מקצועית, בדרך כלל מטעם גוף נחשב, בתחום שנתפס כמבוקש או רווחי. לעומתם קורסים כגון קורס מנהלים, קורס שיווק ופרסום, קורס אומנות, קורס אימון אישי, קורס אימון עסקי, קורס למודעות עצמית – מציעים לנו ידע שבאמצעותו נוכל לעשות שינוי ביכולות המקצועיות ו/או האישיות שלנו.

 

2. הם לא מבטיחים לנו הצלחה. כמעט בכל הקורסים ישנם קריטריונים  לקבלה לקורס, יש  סילבוס וקהל יעד. וכמובן, מה נקבל אם נסיים את הקורס בהצלחה: תעודה מוכרת, ידע, כלים, מיומנויות, מצד אחד והבטחות לכאורה למקצוע מבוקש, ידע שיעזור לנו, כלים ומיומנויות שמבטיחים כי וכד’. אבל שום דבר מעבר לכך.

בשורה התחתונה, כמעט כל הקורסים מוכנים בתמורה לכספנו לספק לנו את הידע הנדרש וזה כשלעצמו מצוין. אבל כמעט באף קורס  אין הבטחה או התחייבות לכך שהידע ו/או התעודה יאפשרו לנו לשנות את אותו משהו בחיינו שאנחנו לא מרוצים ממנו. גם לאחר שסיימתי קורס בהצלחה אף אחד לא מבטיח לי שכר טוב יותר, מישרה מבוקשת, תפקיד ניהולי, שינוי בביטחון העצמי או בתפיסת האושר שלי.

פעמים רבות נשאלתי איזה קורס לקחת, מה לעשות כדי להצליח בחיים, למה אני לא מאושר, כיצד לשפר את הזוגיות, איך לקבל העלאה במשכורת, אילו כלים יש למנהלים להנעת העובדים לביצועי שיא. מתוך מגוון הקורסים המוצעים עולה לא פעם ההתלבטות איזה קורס מתאים לי.

 

 

הדבר היחידי שמשותף לכל השאלות הוא בעצם  – אני.

כוונו את חייכם כך שיהיו מכווני הצלחה!

לא משנה איזה קורס תסיימו, עם תעודה או בלי. בסופו של דבר אתם תהיו אלה שיצטרכו לחבר את הידע ולהשיג באמצעותו את השינוי המיוחל בחיים שלכם. הבעיה העיקרית בכל הקורסים הנ”ל היא שאינם ממוקדי ם ביצירת שינויים מחוללי הצלחה. הם כמעט תמיד מתמקדים בחומר הנלמד ולא באדם שצריך ליישם אותו. אתם מחפשים שינוי משמעותי בחיים שלכם. איך יתכן שינוי כזה אם אתם נשארים בסופו של התהליך בדיוק כפי שהייתם בתחילתו ?. אתם אלה שתצטרכו לחפש עבודה, לכתוב קורות חיים, להגיע לראיון, להתקבל, לטפס בסולם השכר. כמו בכל תחום יהיו כאלה שיצליחו יותר וכאלה שפחות הקורס שתרשמו אליו, קרוב לוודאי, לא יהיה זה שיעשה את השינוי הנכסף בחיים שלכם. אתם תצטרכו לעשות אותו בעצמכם.

האם יש לי אפשרות אחרת ?

בוודאי, להירשם לקורס המבטיח הבנה במנגנון השינוי עצמו. קורס אשר כל כולו עוסק בשינוי ובבניית הצלחה לאורך זמן. קורס אשר במהלכו תהיה לכם הזדמנות לעשות שינוי קודם כל בעצמכם. מכירות הנו תהליך של שינוי בו איש המכירות מייצר יש מאין. על מנת לשלוט ולהתמחות בכך חייב איש המכירות להיות מסוגל לבצע, קודם כל, שינוי בעצמו.

 

“הקורס הזה שינה לי את החיים”, “אני לא אותו האדם שהתחיל את הקורס”, “יש לי היום יותר ביטחון עצמי”, “זה עשה לי שינוי בתפיסה”, “גרם לי לכמה החלטות מאוד משמעותיות בחיי”, ” איך לתקשר טוב יותר עם אנשים, לדעת לקבל מה שאני רוצה”, “שינוי בזוגיות”, “היום יותר כיף לי”

שינוי אמיתי מתחיל מתוך ההאדם פנימה.

הקורסים של פשוט למכור!:

  • קורס מכירות למקצוענים
  • קורס למנהלי מכירות
  • קורס לגיוס והכשרת אנשי מכירות
  • קורס מכירות למקצוענים (ב) – לבוגרי קורס א’
  • סדנת חיפוש עבודה – איך להבטיח את מקומך במשרה המבוקשת
  • איך להקים עסק מצליח מהבית בהשקעה מינימלית
  • אימון אישי ליזמים, מנהלים ולבעלי עסקים
  • אימון אנשי מכירות בבית הלקוח
  • סדנאות: משא ומתן, תקשורת בינאישית, ניהול זמן, יצירת לידים, ניהול השירות ועוד..