בוודאי תהית מהם שלושת הדברים שיבטיחו לך אושר והצלחה בחיים?

חשיבה שקורס מכירות למקצוענים עוסק רק במכירות זה כמו לחשוב שאייפון זה רק טלפון                                                          או שמהפכת המידע זה לנקות את הספרים מאבק.

רוצה הצלחה במכירות?
קורס מקצוענות במכירות  מציע לך אלטרנטיבה פשוטה, חוויתית, עוצמתית וקצרה.

אנו בפשוט למכור! מאמינים שכל אחד יכול להצליח במכירות!

בין אם אתם עוסקים במכירות, עצמאיים בעלי עסק,חיילים משוחררים, מנהלים, מובטלים או מחפשים יותר הצלחה בחיים: לאן שתלכו ידע במכירות יכול לעזור לכם להשיג הרבה יותר

 

   אנחנו מתחייבים שבתוך 8 מפגשים:

  • תרכשו את עקרונות המכירה וההצלחה
  • תגדילו את רמת האושר והסיפוק בחייכם
  • תשפרו את יכולת התקשורת הבינאישית שלכם
  • תפתחו את הפוטנציאל העצום הטמון בכם
  • תזכו בתעודת בוגר “קורס מכירות למקצוענים”
  • תקבלו סיוע במציאת עבודה במכירות
  • אפשרות לקבלת תעודת אחריות
    אחריות_מלאה
elad1-150x150

“לקחתי קורסים אחרים בעבר בארץ ובחו”ל, אבל אני חייב לציין שאין עוד קורס כמו קורס מקצוענות במכירות. התכנים היו מעולים. הצלחתם לדחוס הרבה מהעולם הזה לתוך עשרה שיעורים מרתקים והייתם קשובים לצרכים של כל אחד ואחד מאיתנו. אני מניח שהייתם רוצים הערות לשיפור, אך לצערי אין לי. מבחינתי היה מעולה. רונן; היית לי להשראה ואחרי כל שיעור איתך המוח שלי עבד שעות נוספות. את התוצאות אני כבר רואה בשטח, והעבודה, הלמידה והשיפורים ימשכו לעד. אני ממליץ בחום לכל אחד לעבור את הקורס הזה – גם אם אין לו קשר ישיר למכירות.תודה מקרב לב.”

אלעד פיש

“הקורס אינו דומה באופיו לשום קורס אחר שאולי נתקלת או למדת בעיקר מפני שכל אחד חווה אותו באופן שונה. בקורס לומדים איך להפוך לאנשים מצליחים בכל תחום שתבחרו. פילוסופיית המכירות משמשת הן כמטפורה והן ככלי עבודה שמאפשרים את ההבנה וההפעלה של מנגנוני ההצלחה הטבועים ברובנו מלידה. הקורס משלב טכניקות אימון ושיפור עצמי עם מיומנויות תקשורת, מכירות, משא ומתן והבעה עצמית. למי שיקפיד על מלי ההנחיות והמטלות בקורס מובטחת חוויה יוצאת דופן שתבוא לידי ביטוי, בסופו של דבר, בשינוי אמיתי ומהותי בחייו.”

מיכל שרביט