מכירה ושיווק נכונים דורשים שמירה על תהליך פשוט מאוד המוביל את הלקוח לרצות את המוצר ולרכוש אותו. במידה והתהליך לא יעשה בצורה נכונה, הסיכויים יהיו קלושים להגיע לסגירה. הבסיס לתהליך הוא איתור צרכים נכון והתאמת המוצר באופן מלא לצרכי הלקוח. קורס שיווק ומכירות של “פשוט למכור” מלמד אותך את שלבי התהליך ונותן לך את כל הכלים ליישום נכון שלו ולהגעה לסגירה.

 

רצונות מניעים
כולנו מונעים מצרכים ורצונות. זהו הטבע האנושי. כל פעולה שאנו עושים וכל מחשבה, מונעים על ידי הרצונות שלנו. למעשה, קיימים רצונות בסיסיים המשותפים לכל אדם, אך דרך היישום וההגשמה של כל רצון משתנה מאדם לאדם. כך אנו מפתחים רצונות נוספים על גבי אותם רצונות בסיסיים, ורצונות אלה מחפשים ללא סוף מילוי, כשלמעשה הם דורשים למלאות את הצורך הבסיסי מהם הם נבעו.

 

פירמידת הצרכים
פסיכולוג יהודי בשם אברהם מסלאו, פיתח את פירמידת הצרכים הבסיסיים הטבועים בכלל האנושות. פירמידה זו אומצה באומנות השיווק והמכירה, מתוך הבנה כי אם נשכיל למלא ללקוח את צרכיו אלה, נצליח למכור לו את המוצר. פירמידת הצרכים של מסלאו מתחילה בצורך הבסיסי ביותר להישרדות, הכולל מזון, שתייה, רבייה ומחסה. מעליו נמצא הצורך לביטחון. צורך זה גורם בין היתר לחסוך למחר, כדי שבעתיד נוכל גם כן למלא את הצרכים ההישרדותיים. מעל הצורך בביטחון קיים הצורך להשתייכות. כיצורים חברתיים אנחנו נשאף כל הזמן להיות חלק מכלל. מעליו נמצא הצורך בכבוד והערכה, המניע אותנו לבצע פעולות אשר יתנו את אישורם של אחרים לגבינו. הצורך האחרון מדבר על מימוש עצמי, ועל הרצון שלנו להגשים את הפוטנציאל הטמון בנו ולהטביע את חותמנו. צרכים אלה נבנים האחד על גבי השני, והם נמצאים בכולנו, אך כל אחד מתמקד בצורך אחר בתקופות שונות בחייו. בנוסף, אדם לא יפנה לצורך גבוה אם לא מימש את הצרכים הנחותים ממנו. החוכמה היא לזהות מהו הצורך הממקד אדם ולהתאים את המוצר אותו אנו משווקים בדיוק לצורך זה, או לרצונות הנובעים ממנו. קורס שיווק ומכירות מסייע בהבנת הצרכים ואומנות התאמת המוצר.

 

קורס שיווק ומכירות – המפתח להבנת הלקוח
שיווק ומכירות הם שני תחומים שונים, ההולכים זה לצד זה. איתור הצורך אצל הלקוח או בקרב פלח אוכלוסייה משתנה בין שני תחומים אלה. איתור צורך הוא אומנות שיש ללומדה בכדי להצליח בה. קורס שיווק ומכירות המוגש לכם על ידי מקצוענים אמיתיים, יפתח בפניכם את העולם השלם של אומנות זו.