1. קורס יחיד במינו

כן, אנחנו יודעים שכולם טוענים שהקורס שלהם הוא יחיד במינו. לכן נציג  רק 2 נקודות למחשבה נוספת:
א. על פי מחקרים שנעשו על זיכרון ולמידה (עקומת השכחה של אבינגהאוס) התברר שרוב החומר הנלמד בקורסים  (90%) ישכח תוך חודש. אנחנו מציעים לך תהליך ייחודי שייתן פירות לכל החיים.
ב. אין הרבה קורסים בהם הבוגרים מדווחים על שינוי משמעותי בחייהם יחד עם שיפור ניכר בתוצאות המכירה.

2. כלים להצלחה בחיים

כל הישג שתרצו להשיג, כל הצלחה שתבקשו – קורס מקצוענות במכירות ייתן לכם את הכלים הדרושים לכך. יותר כסף, מישרה טובה יותר, זוגיות, אהבה, משפחה, אושר ובריאות הנם תוצאה של אנשים פרואקטיביים הפועלים למען השגת מטרותיהם.

3. התחברו לאושר המובנה בכם

הקורס יאפשר לכם לזהות את המקומות בהם אתם צומחים ומאושרים יותר ואת המקומות בהם אתם סובלים. בוגרי הקורס מדווחים על עליה משמעותית בשביעות רצונם מהישגיהם ומחייהם.

4. הכול מכירות

בכל מקום בו אנחנו רוצים משהו אנחנו גם צריכים למכור משהו. רובנו לא מודעים לכך או אפילו מתעלמים מכך. ראיון עבודה זו מכירה בה המוצר זה אתה או את. לבקש העלאה בשכר, למצוא בן או בת זוג, לגדל ילדים מוצלחים, להיות הורים טובים, להיות בן או בת זוג מבינים ותומכים, להיות מנהלים שמניעים את העובדים להישגים, להתקדם בעבודה, להרגיש ולעשות דברים משמעותיים בחיים = כל אלה מצריכים כישורי מכירה.

5. מכירות מקצוע עם עתיד

על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ברבעון הראשון של 2011 הביקוש לאנשי מכירות עמד בראש המקצועות המבוקשים. אין זה משנה מה מצב השוק – תמיד יזדקקו לאנשי מכירות מקצוענים. מכירות הנו המקצוע היחידי המאפשר לאנשים ללא רקע מוקדם, ללא תלות בהשכלתם או ניסיונם להרוויח משכורות גבוהות פלוס הטבות ולהשתלב במשרות ניהוליות.

6. מכירות = מיומנויות

מכירות מבוסס על מיומנויות תקשורתיות ואישיות המצויות בכולנו. קורס מכירות למקצוענים יודע להוציא את המקצוען מכל אחד. באמצעות טכניקות אימון מתקדמות ותוכנית עתירת ניסיון והצלחה אנחנו טוענים שכל אחד יכול להיות איש מכירות מקצוען – אם הוא רוצה. במהלך הקורס רוכשים מיומנויות תקשורת מתקדמות, טכניקות מכירה וטיפול בהתנגדויות, יכולות סגירה גבוהות, אינטליגנציה רגשית, כלים ייחודיים להעצמה ולהתפתחות אישית. כל זאת, בשילוב תוכנית אימונים ייחודית ומעצימה אשר תאפשר לך לבצע פריצת דרך משמעותית בחייך.

7. קורס ב–8 מפגשים

למרות כל האמור לעיל קורס מכירות למקצוענים אורך רק 8 מפגשים. הזדמנות לחולל שינוי משמעותי בחייך בפחות משלושה חודשים. מתי לאחרונה קיבלת הצעה כזו?

8. סינרגיה בין עולמות

קורס מכירות למקצוענים עושה שימוש מושכל בחיבור בין עולם המכירות והעולם העסקי לבין עולם האימון (קואצ’ינג). תהליך ייחודי שבו כל משתתף נהנה מיתרונות של עבודה בקבוצה ויחד עם זאת מתפתח במסלול ייחודי ואישי משלו. פשוט למכור!  מחברת בין העולם המקצועי לעולם האישי תוך התחברות לשפע, שמחת חיים ויצירת עולם טוב יותר.

9. המנחים

מנחה קבוצות בתחום המכירות והמצוינות. למעלה מעשרים שנות ניסיון בתפקידי ניהול קשרי לקוחות, יבוא ויצוא, שיווק ומכירות,, משאבי אנוש ואדמיניסטרציה. מנחה בפרוייקט מיכאל – מיצוי כישורים אישיים למצויינות. בוגרת המכללה למנהל – שיווק וסחר בנילאומי בעלת תואר BA במדעי הרוח – אוניברסיטת תל אביב

יועץ שיווקי, מנחה קבוצות, סדנאות וקורסים למכירות. עשרים שנות ניסיון כמנהל שיווק ומכירות בחברות היי-טק, גייס, ליווה ואימן מאות אנשי מכירות. בוגר מכללת גישות להנחיית קבוצות וסדנאות. מנחה בפרויקט מיכא”ל

איש עסקים, יזם, מאמן ומלווה עסקי למנהלים ובעלי עסקים. שלושים שנות ניסיון ביזמות ועסקים. בוגר ביה”ס הבינלאומי למאמנים CTI, ובוגר מסלול הסמכה בינלאומי .CPCC בוגר מכללת גישות להנחיית קבוצות וסדנאות חבר וממומלץ ע”י איגוד המאמנים הבינלאומי ICF